Funkcjonowanie Osobiste i Społeczne

 Już dziś możecie zabrać swoje dzieci do… ZOO – online!

 

  1. Fokarium na Helu.

Naszym pierwszym przystankiem jest fokarium na Helu. Dzięki dwóm kamerom możemy na bieżąco obserwować foki, zarówno w płytkim, jak i głębokim basenie. Czy uda wam się zauważyć wszystkie pięć fok? http://www.fokarium.pl/fokariumnazywo.htm?fbclid=IwAR0qJ9O5OsWnT8WdFAR60LKAllsnFEMaXtpPJ3AdMGCh5-c6o_YM0_eneto

  1. Akwarium w Monetrey Bay.

Pozostając w temacie zwierząt morskich przenosimy się do akwarium w Monetrey Bay w słonecznej Kaliforni. Amerykanie udostępniają nam streamy z kamer umieszczonych w akwariach i wybiegach wielu zwierząt.

https://www.montereybayaquarium.org/animals/live-cams

 

  1. Huston ZOO.

Uwaga, uwaga! Witamy w Teksasie, a dokładniej w pięknym Houston. Jeden ze streamów pozwala na codzienne oglądanie życie kolonii mrówek! Jest to coś absolutnie niesamowitego. Jednak jeśli nie interesują was owady, możecie też spojrzeć na życie goryli, szympansów, żyraf, słoni, nosorożców czy flamingów.

https://www.houstonzoo.org/explore/webcams/

 

  1. Maryland ZOO.

Nasz przedostatni przystanek w Stanach Zjednoczonych zakłada wycieczkę do Baltimore w stanie Maryland. Tutejsze zoo oferuje nam pięć kanałów, na których możemy podglądać życie flamingów, łabędzi, żyraf, kóz i pingwinów.

https://www.marylandzoo.org/animals/live-cams-feeds/

 

  1. Smithsonian ZOO.

Dotarliśmy do końca naszej wycieczki po Stanach. Zajrzymy jeszcze do ogrodu zoologicznego Smithsonian w stolicy USA – Waszyngtonie. Znowu możemy poznać codziennie nawyki sześciu gatunków zwierząt. Tym razem są to fretki, słonie, gepardy, golce piaskowe, lwy oraz pandy!

https://nationalzoo.si.edu/webcams

 

  1. Podróż do Kenii.

Na koniec, chciałbym wam jeszcze zaproponować krótki postój nad wodopojem w rezerwacie dzikiej przyrody w Kenii. To miejscem spotkań wielu różnych zwierząt. Na streamie zobaczycie takie gatunki jak żyrafy, hipopotamy, słonie i lwy w ich naturalnym środowisku. I przepiękną przyrodę. Bardzo odprężająca wycieczka.

https://explore.org/livecams/african-wildlife/african-watering-hole-animal camera?fbclid=IwAR33pGUOz4DEB9A2cmwYZ1cDand8Vp-Uv56YQ6DBp3e8QMJH1BsPocB8pEE

 

I co? Jak wam się podoba wyprawa do zoo? Które zwierzęta najbardziej przypadły waszym pociechom do gustu? Pozdrawiam, Joanna Krupa.