Dzień Autyzmu

2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Autyzmu. Pani Marita Przedpełska-Winiarczyk, Dyrektor Zespołu Szkół i Punktu Przedszkolnego powitała Pana Cezarego Piórkowskiego zastępcę Burmistrza Giżycka, Panie Edytę Organek i Patrycję Masłowską oraz młodzież z Liceum Ogólnokształcącego nr 2, w Giżycku,  Rodziców, uczniów, nauczycieli, terapeutów. Do wspólnego zdjęcia ustawiliśmy się w kształcie litery A. Potem były podchody czyli marsz wg mapki i zaliczenie 8 stacji. Pomagali nam uczniowie z LO nr 2 z Paniami nauczycielkami. Bardzo Im za to dziękujemy. W kawiarence czekała na wszystkich kawa, herbata i pyszne ciasto. Każdy miał okazję uczestniczyć w wykonaniu plakatu w kształcie niebieskiego serca z odciskiem dłoni. Gry i zabawy oraz zajęcia wg RR W.Sherborne były następnym etapem naszej uroczystości. Dziękujemy Dyrekcji Centralnego Ośrodka Sporu  w Giżycku za umożliwienie przeprowadzenia manewrów .