Dzień Edukacji Narodowej

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy przygotowali niespodziankę z okazji Dnia Edukacji Narodowej-Kawiarenkę Szkolną. Uczniowie, nauczyciele, terapeuci mają okazję wypić kawę, herbatę, zjeść pyszne ciasto wykonane podczas zajęć praktycznych.
Bardzo dziękujemy za miłą uroczystość.

Turniej Pływacki ,,Pływam jak ryba”

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w V Integracyjnym Turnieju Pływackim ,,Pływam jak ryba” , który odbył się 6 października 2018 w Parku Wodnym w Wilkasach. Uczestników dzielnie wspierali rodzice, nauczyciele oraz terapeuci. Serdecznie dziękujemy organizatorom- Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych – ,,Podaruj dziecku radość” oraz Pani Ewie Sobieskiej – Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach za umożliwienie udziału w Turnieju.